Co vám tábor nabízí

Popis tábora:

Tento tábor je určen pro každého, kdo se nechce o prázdninách nudit a má rád hudbu, tanec zpěv. Garantujeme spolehlivé jednání, individuální přístup, profesionální a organizační zajištění. Výuku základů taneční, pěvecké techniky. Muzikálová výuka je koncipována na 3 hodiny v dopoledních hodinách s přestávkou na svačinu.

Výchovný personál:

O vaše děti se běheme celého pobytu budou starat zkušení pracovníci a muzikálový lektoři, kteří mají osvědčení pro práci s dětmi a mládeží. Mnoho zkušeností nabrali v muzikálech jako např.: Děti ráje, Bídníci, Osmý světadíl, Pomáda, Kat mydlář, Ať žije rokenrol, Zpívání v dešti, Chicago, Dracula a další…. Hlavní vedoucí má certifikát pro pořádání a práci s dětmi, certifikát zdravotníka dětských zotavovacích akcí a osvědčení pro práci s dětmí.

Zdravotní zabezpečení:

V objektu je samostatná ošetřovna vybavená dle předpisů pro tyto akce a oddělená marodka.V Písku je kontaktován dětský lékař, který do střediska v případě potřeby přijede. 

Autobusová doprava:

Doprava je zajištěna kvalitními zájezdovými autobusy. Cena je zahrnuta v ceně poukazu.

Rozdělení do oddílů a celotáborová hra:

Děti jsou rozděleny dle věku do oddílů. Jeden vedoucí a jeden asistent (2 dospělí) mají na starost cca 12 dětí. Na podzimním táboře se hrajou hry a snažíme se děti, zábavnou formou, naučit různým řemeslům potřebným pro muzikálový svět.